Maca Diskrecija zahvalila fudbalerima zato što su je osvetili. Zabijali ste jače od njih.

Maca Diskrecija se oglasila nakon pobjede BiH nad Katarom:
"Dragi Zmajevi, hvala vam što ste igrali za sve nas koje su godinama potcjenjivali. Navijale smo cijelu utakmicu – neke sa tribina, neke iz salona, a neke iz inboxa. Katar je mislio da će lako s nama, ali večeras su oni ostali bez odgovora.
Posebno čestitam Jovi Lukiću. Pokazao je da se do uspjeha ne dolazi preko veze, nego preko odbrane i kontre. Dobro, ponegdje i preko veze, ali nije moje da pričam.
Nakon utakmice starlete širom regiona izašle su na balkone, zapalile mirisne svijeće i pustile himnu BiH. Neke su čak obećale da naredna 24 sata neće tražiti poklone od fudbalera.
Katar je sada na koljenima. A mi? Mi smo prvi put ostale na nogama."
Ljubi vas maca.

