OglasiAdvertisement

Vučić se rasplakao. Dodik ga ne zove ni sa skrivenog broja. U Beograd neće doći ni 1000 ljudi.

Vučić se rasplakao. Dodik ga ne zove ni sa skrivenog broja. U Beograd neće doći ni 1000 ljudi.

Vučić se rasplakao: "Izdali me prijatelji, izdao me brat..."
Kako saznajemo, u Ćacilendu je proglašena trodnevna žalost zbog slabog odziva na skup u Beogradu. Umjesto očekivanih rijeka ljudi, organizatori su navodno počeli brojati i golubove da poprave statistiku.
Jedina muzika koja se čuje iz zvučnika je pjesma "Izdali me prijatelji, izdao me brat", koja već satima ide na repeat. Kažu da je predsjednik nekoliko puta pokušao nazvati Dodika, ali se ovaj nije javljao – čak ni na skriven broj.
"Ovo nisam očekivao. Kad je meni teško, svi odjednom imaju sastanke, isključen telefon ili slabu mrežu", navodno je rekao kroz suze.
U međuvremenu su organizatori dobili novo zaduženje: ako do večeri ne stigne dovoljno ljudi, da se prisutni rasporede u manje grupe i stalno kruže oko bine kako bi na televiziji izgledalo da masa neprestano pristiže.


Na kraju je, kako tvrde naši "izvori", jedini koji nije napustio Ćacilend bio razglas. On je i dalje uporno puštao istu pjesmu: "Izdali me prijatelji, izdao me brat..."
Napomena: Ovo je satirični, izmišljeni tekst namijenjen humoru.

Podijeli:
viber ikonica