Reprezentativac Njemačke Pavlović. Jedva čekam da završi prvenstvo da idem na zbor na Manjaču.

🇩🇪⚽️ Pavlović se oglasio pred kraj prvenstva:
"Jedva čekam da se ovo završi pa da idem na zbor na Manjaču. Dosta mi je taktike, presinga i VAR-a. Sanjam ringišpil Bore Majstorovića, miris pečenja i bodljevinu bikova. Kad zasvira arija nebeska, meni suze same krenu. Kakav Minhen, kakva Liga šampiona – da vidiš ti kako se igra između šatora i tezge." 😄
Dodao je da mu je najveća želja da ga selektor pusti kući ranije kako bi stigao na izvlačenje tombole i borbu za jagnje od 40 kila. "Ako Njemačka uzme prvenstvo, slavim. Ako ne uzme, opet slavim. Na Manjači se uvijek nađe razlog." 🍻🐂. Čuo sam i da je Grga snimio novu pjesmu ima da gori zemlja.
Prema nezvaničnim informacijama, trener Njemačke Julian Nagelsmann već razmatra da pripreme za naredni ciklus prebaci na Manjaču, jer tamo igrači nauče više o duelu jedan na jedan nego na svim UEFA seminarima zajedno. 😁

